Všechno to tak nějak mizí


Dávejte si velký pozor! Některá vaše oblíbená videa z dětství či od vašich oblíbených autorů nemusí být dlouho přístupná! Není to tím, že by se snad videa nějak cenzurovala nebo by je někdo z platformy mazal, ovšem některá videa podléhají zubu času a tvůrci se za ně začnou třeba stydět nebozačnou mít výčitky. Co to znamená? Znamená to, že je jednoduše smažou nebo je přemístí nebo dočasně znepřístupní, ale takové znepřístupnění může trvat i věčnost.

home-office-6048249_640

Vždycky si tak dejte pozor, aby vaše oblíbené video jednou nezmizelo. Využijte naši službu vk video downloader https://www.stahujvidea.cz/vk-video-downloader, protože i videa podléhají zkáze.

 

Jen si zkuste najít některá vaše oblíbená videa či video série na Youtube, zdali je ještě najdete. Častokrát se vám stane, že videa, která jste sledovali ještě před pěti lety naprosto bez omezení, jsou dnes buďto skrytá jako soukromá nebo se stalo to, že je tvůrci nenávratně smazali (možná si je teda nechali někde na starém disku nebo takhle uložená na počítači). Ovšem to nic nemění na tom, že už se na ně nikdy nemusíte podívat. A proč Vám to říkáme? No přeci proto, abyste si vaše oblíbená videa okamžitě a co možná nejdříve stáhli, abyste se mohli na ně dívat klidně i za deset či patnáct let a nemuseli se bát každý den o to, že byste je už nikdy neviděli.

webinar-5180931_640

Pokud máte nějaké pochyby, vždycky můžete stáhnout video k sobě na zařízení a můžete to rozjet. Vždycky si ale udělejte alespoň nějaký back-up, třeba i jen proto, že chcete, aby se u stejných videí bavily třeba i vaše děti nebo i jejich děti – například jim jednou budete chtít ukázat, jak kdysi vypadala scéna či jak se kdysi videa točila a s jakým obsahem. Kdo ví, třeba budou mít tato videa i nějakou hodnotu.

 

Pokud byste měli zájem, můžete si videa vždycky stáhnout a prohlédnout. A vždycky je taky můžete smazat, ostatně jako tvůrci. Ale vždy je lepší věci uchovávat a předávat dál, každé video totiž představuje alespoň nějaký krok kupředu.