Vsbsu

Peníze jsou důležité coby poukázky, za něž lze něco užitečného dostat. Ovšem to jedině tehdy, když se jim důvěřuje a někdo je ochoten je za něco přijmout.

Na letním táboře získávají děti nové poznatky, ale i spoustu kamarádů

Na letních dětských táborech nám vždy svítí sluníčko, a to proto, že jsme parta lidí, kteří propadli kouzlu táborového ohně a táborového života. Mnozí z nás prošli dětskými tábory jako děti a láska nám vydržela dodnes. A dnes zase my na oplátku našim i vašim dětem předáváme své zkušenosti. A snažíme se je motivovat k tomu, aby žily takový život, jaký si přejí přesně podle toho, jak jsme k radosti ze života došli i my všichni. Žijeme totiž život takový, který chceme, který se nám líbí, a proto se k nám i děti na letní dětský tábor rády opět vracejí.

Mezi našimi odbornými a profesně zdatnými vedoucími, kteří se zodpovědně postarají po celý turnus o vaše děti, najdete učitele, tělocvikáře, policisty, podnikatele, odborníky v počítačové technologii, ale také vášnivé cestovatele, kteří zásobují táborníky úžasnými skutečnými příběhy ze života na jiné polokouli.

svítí slunce

Vymýšlíme pro děti bohatý program tak, aby bylo spokojené každé dítko. Víme, že děti milují i hudbu, tanec, takže u nás nechybí ani vyžadované diskotéky, kde se děti doslova vyřádí. Když uspíme menší děti, velké mohou pokračovat a ti jsou už tak znalí, že si písničky mixují samy. Nechybí ani táborák, který už většina „táborníků“ ani neznají, protože žijí ve městech a na balkoně si ho nerozdělají. Jsou u vytržení, jak báječně může být večer v kruhu svých kamarádů, když jsou usazeni kolem ohně, který vysílá do nebe spoustu zářivých hvězdiček a my přitom zpíváme a vedoucí nás doprovází na kytaru. To je teprve ta pravá táborová nálada.

ohniště táborák

Celý pobyt provází táborový příběh, kdy se děti setkávají s postavami převlečenými do kostýmů a tvoří tak svůj zcela originální poutavou story. Hrají si, dovádějí, mají možnost se koupat i v bazénu, jezdit za dozoru dospělých na lodičkách, ale i poznávat naši nádhernou přírodu. Dětský tábor je umístěný na rozlehlé louce, která je obklopena vzrostlými stromy a nejsme nikým a ničím rušeni.