Vsbsu

Peníze jsou důležité coby poukázky, za něž lze něco užitečného dostat. Ovšem to jedině tehdy, když se jim důvěřuje a někdo je ochoten je za něco přijmout.

Nebankovní hypotéka vám dá křídla

Víte, jaké možnosti vám dává nebankovní hypotéka? Skoro by se až chtělo říct, že vám dává křídla. V této souvislosti je jistě na místě zmínit to, že nebankovní hypotéku http://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/ můžete získat se záznamem v bankovním či v nebankovním registru, s nižší bonitou anebo třeba i v situaci, která vůbec není růžová – například když vám exekutor klepe na dveře. Takové možnosti vám žádná banka nedá, to je jisté.
Bankovní domy jsou na své klienty velmi přísné. Rozhodně se vám tak v bance nemůže stát, že by vaše schopnosti splácet nějak podcenili. Jenže k čemu vám to je, když půjčku, po jaké toužíte, stejně nezískáte?

sčítání obsahu peněženky.jpg

Nebankovní společnosti vám nabízejí rozumný kompromis. Půjčku ušitou na míru podle vašich individuálních možností, která je možná o něco méně výhodná než ta v bance (má například vyšší úrokovou míru), ale je schopná tolerovat vaše drobné prohřešky. Přesně takové jsou často vyhledávané hypotéky bez registru anebo hypotéky bez dokládání příjmů.
V žádném případě se však nemusíte bát, že by nebankovní společnosti vaše finanční možnosti nějak podcenily a dostaly vás tak do problémů. Je třeba si uvědomit, že problémy dlužníka se stávají i problémy od věřitele, takže žádný poskytovatel úvěrů netouží po tom, aby jeho dlužník přestal splácet. Taková situace přináší pouze samé komplikace.
Právě proto i při žádosti o nebankovní úvěr musíte prokázat své příjmy a výdaje a tak i svou bonitu, a musíte se za půjčku zaručit nemovitostí. To je ta hlavní pojistka vaší schopnosti splácet.

bankovky na desce notebooku.jpg

Nicméně tak jako všude, i zde existují dvě chytré kličky, jak dostát všem stanoveným povinnostem, i když vám to vaše vlastní situace neumožňuje. Vždy si můžete vzít k ruce ochotného spoluručitele anebo spoludlužníka, který se za váš úvěr zaručí svým vlastním majetkem anebo vlastním příjmem, podle toho, co bude potřeba. A může to být kdokoli, kdo s tím bude souhlasit.