Vsbsu

Peníze jsou důležité coby poukázky, za něž lze něco užitečného dostat. Ovšem to jedině tehdy, když se jim důvěřuje a někdo je ochoten je za něco přijmout.

Ubytování, které Vám vyrazí dech

Hledáte místo k odpočinku a relaxaci, na které už dlouho netrpělivě čekáte? Zkuste vyzkoušet ubytování v srdci Mikulova, které sčítá na moře zážitků.

Ubytování, které Vám vyrazí dech

Jestliže už se dlouho chystáte na zaslouženou dovolenou, nebo jen na prodloužený víkend a neláká Vás moře, ani zahraničí, zkuste vyzkoušet krásy České republiky. Česká republika sice nemá moře, ale je v ní spousta nádher, které stojí za to obdivovat. Mezi takové se určitě řadí Mikulov a jeho přenádherné okolí. Ať už mluvíme o Pálavských vršcích, nebo o zámku a zámecké zahradě v Mikulově, je zde určitě co navštívit a obejít. Přijdou si zde na své jak turisti pěší, tak cyklisté nebo jen rodiny s dětma, kteří chtějí okusit trošku té přírody a odpoutat se od ruchu velkoměsta.

přírodní park

Ubytování Mikulov, Vám nabídne velkou škálu možností ubytování, které nabízí exkluzivní služby a relaxace ve wellnes. Hotel Galant se může pyšnit čtyřmi hvězdičkami a to díky právě jejich službám, kompletnímu personálu a také gastronomii, kterou jen tak někde nezažijete. Hned v blízkosti se nachází zámek a zámecká zahrada, která láká ročně nespočet turistů, kteří tyto krásy obdivují. Ne nadarmo se zde pořádají svatby, které jsou rezervovány dlouhé měsíce dopředu, díky velké poptávce.

Nádhery přírody

Hotel se snaží co nejvíce přizpůsobit zákazníkům, takže pokud máte mazlíčka, neshánějte zbytečné hlídání a vezměte ho na tento zážitek sebou. Za poplatek, si zde může mazlíček užívat volna a také trošku vyhodit z kopýtka a proběhnout v nádherné přírodě. Ochotný a přátelský personál, Vám zaručeně poradí kam se vydat na výlety, ať už za degustací vína, kterým je tento kraj známí, nebo na památky v okolí. Víno Pálava, se vyváží do zahraničí a je známe u nás i v zahraničí díky její nasládlé a lahodné chuti.

Pokud teda stále váháte, kde si udělat v České republice hezký víkend, nebo dovolenou, zkuste zamířit do tohoto kraje, úplného vína a památek. Určitě nebudete litovat a užijete si zde plno zábavy, ať už sami nebo s rodinou, či přáteli.