Vsbsu

Peníze jsou důležité coby poukázky, za něž lze něco užitečného dostat. Ovšem to jedině tehdy, když se jim důvěřuje a někdo je ochoten je za něco přijmout.

Kompletní realizace betonových plotů

Dovolte mi představit vám firmu Betonové ploty Pardubice

Ve světě zhotovitelů plotů z betonových dílců, instalace sloupků, bran a branek a stavitelů gabiánových sypaných zdí, má firma pověst profesionálního a spolehlivého partnera. Díky počtu realizovaných projektů a z tohoto důvodu i množstevních slev od dodavatelů materiálu, můžeme poskytnout, jedny z nejlepších cen na trhu a tímto šetřit i finanční prostředky objednateli. Realizujeme výstavbu betonových plotů, bran, branek, sloupků a gabiánových sypaných stěn, pro soukromníky i firmy.

soukromí

Důvody, které vedou objednatele k úvaze o výstavbě nového oplocení jsou ve většině případy, kdy stávající oplocení již neplní některou z funkcí, anebo naopak při nové výstavbě, kdy naopak některé vlastnosti chce objednatel získat.

Mezi základní prvky funkčního oplocení patří:

-funkce bezpečnostní

-funkce ochrany soukromí

-funkce bránící zvěři v pohybu ven i dovnitř

-funkce povětrnostní ochrany

Právě množství realizací, které naleznete na našem webu, nám umožňuje zvolit ty nejefektivnější a cenově nejdostupnější metody realizace, při zachování vysoké kvality, jak použitého materiálu, tak i metod realizace. Jsme schopni pružně reagovat na požadavky zákazníka a náš profesionální tým, je připraven navrhnout pro objednatele optimální řešení. Díky tomu, že zakázky realizujeme zcela ve své režii, jsme schopni nabídnout vynikající ceny a vzhledem k těmto okolnostem a nepotřeby cizích subdodavatelů, plně ručíme za provedení a kvalitu.

na klíč

Díky naši technologii, výstavby gabiánových sypaných stěn, jsme schopni realizovat i oplocení, jako částečné opěrné zdi, či oplocení s různou výškou nivelity. Díky našim dodavatelům jsme schopni dodávat ploty a brány v různých estetických úrovních, protože v mnoha případech, zvláště při realizaci pro firmy k ochraně majetku, není estetická stránka prioritou a můžeme tak dosáhnout finančních úspor. Omezení v rozsahu, či objemu zakázky pro nás neexistuje a budeme se těšit na naši spolupráci.