Vsbsu

Peníze jsou důležité coby poukázky, za něž lze něco užitečného dostat. Ovšem to jedině tehdy, když se jim důvěřuje a někdo je ochoten je za něco přijmout.

Pěkná mašinka Tomáš

Jako každé dítě, tak i já jsem moc milovala hračky. Hlavně tedy panenky a pak ty plyšové. Ráda jsem je vozila v kočárku nebo jsem jim se sestrou dělala domečky. Nikdy nebyly vánoce, abych nedostala plyšovou hračku nebo panenku. Moje sestra na tom byla úplně stejně a občas jsme se i o hračku hádaly. Naštěstí jsou ale tyto časy za námi a my se už chodíme navštěvovat s našimi dětmi. A ty nejsou jiné. Ty taky milují hračky všeho druhu, hlavně ty plyšové. Ovšem máme syny a tak není divu, že jejich pokojíčky jsou spíše jako garáže. Syn si moc přál autodráhu a ježíšek ho vyslyšel. Dokáže si na ní hrát celé hodiny a já ho musím od ní vyhánět, aby taky šel jíst nebo dělat něco jiného. Ovšem chápu ho. Já se vždy vztekala, když mě mamka brala hračky a nutila mě dělat něco jiného. A nyní to dělám já a s těžkým srdcem. A tak většinou syna nechám, protože opravdu nemám to srdce ho vyhnat od hraní. Navíc si zve domů hodně kamarádů ze školky a moc rádi si u nás hrají a tak já je nechávám být. Dětskou společnost mám ráda.

Děti milují hračky všeho druhu

Syn taky má moc rád puzzle. Oblíbil si je před rokem a od té doby má doma snad deset puzzle krabic. Má nejraději zvířátkové, ale poslední dobou již kupujeme s autama. Abych právdu řekla, ty s autama jsou pro mě nezáživné, raději mám ty s těma zvířátkama. Ovšem syn si v hračkách velí a nechám ho. Většinou to ale stavím s ním protože on by to ještě sám nezvládl. Alespoň si tak procvičím mozek a nezakrní mi, jak to říká moje babička. A musím říct, že když synovi babička donesla dřevěnou mašinku Tomáše https://www.masinka-tomas.cz, tak byl syn velmi nadšený.

Každé dítě touží po hračce

Hned jásal, že se mu hračka líbí a že ji zná z pohádky. Byla jsem ráda, protože by mě nenapadlo, že syna dřevěná mašinka zaujme. Tak jsem mu k tomu ještě pořídila další dřevěné hračky a taky dřevenou základnu pro mašinky. Nyní už má syn kompletní mašinkovou sestavu včetně kolejí a moc rád si s tím hraje. Navíc je to i pěkná dekorace. Pokud i vy máte rádi mašinky, podívejte se sem na náš web.