Vsbsu

Peníze jsou důležité coby poukázky, za něž lze něco užitečného dostat. Ovšem to jedině tehdy, když se jim důvěřuje a někdo je ochoten je za něco přijmout.

Pojďte si zasportovat, odpočinout a zrelaxovat


Slevy Nymburk nabízejí pobyt ve sportovním centru Nymburk. Už jenom překrásné prostředí lesoparku na břehu řeky Labe dává tušit, že pokud se rozhodnete pořídit dárkový poukaz své blízké osobě a třeba i sobě právě sem, budete si moci užít fantastické chvíle jak na některém z venkovních či vnitřních sportovišť, tak především ve wellness rekreačním a regeneračním centru. A že budete mít z čeho vybírat. Děkovat vám budou například šíje a záda, nebo horní či dolní končetiny. Co se týče metod, můžete se těšit na masáž medovou, thajskou, čokoládovou, havajskou, na lávové kameny nebo baňkování.

Poukaz, který opravňuje k vlastnímu výběru

Co je však velmi důležité – u nás můžete zakoupit dárkový poukaz na masáž dle vlastního výběru v hodnotě 1000 korun, což znamená, že pokud tento dárkový poukaz budete chtít někomu darovat, on sám se bude moci rozhodnout, kterou z nabízených procedur využije. A na rozhodování bude mít opravdu dlouhou dobu. Poukaz totiž platí celých šest měsíců. No uznejte sami – to se přece vyplatí!

Nezařazené