Vsbsu

Peníze jsou důležité coby poukázky, za něž lze něco užitečného dostat. Ovšem to jedině tehdy, když se jim důvěřuje a někdo je ochoten je za něco přijmout.

Předokenní rolety

Přemýšlíte, jak efektivně zastínit svůj dům či byt a zároveň myslíte i na vzhled? Aby vše spolu ladilo? Pokud jste si odpověděli ano, rozhodně byste se měli zaměřit na předokenní rolety. Tyto rolety Vám totiž dopřejí klidný spánek bez přítomnosti venkovního světla, a to i ve dne. Ani hluk z ulice už Vás nerozhodí, neboť rolety dokážou snížit hluk až o 16 dB. Mezi další výhodu patří zajisté to, že Vás ochrání i před nezvanou návštěvou. Díky bezpečnostním článkovým pružinám totiž tyto rolety nejdou zvenku zdvihnout, takže zároveň slouží i k ochraně Vašeho majetku. Nemluvě o tom, že ušetříte za energie. Předokenní rolety totiž zabrání tepelným ztrátám a vy tím ušetříte za vytápění až 30 % nákladů.

Předokenní rolety

A jak to celé funguje? Na internetu najdete velké množství firem, které tyto rolety vyrábí. Po domluvě přijede jejich technik a okna si zaměří, následně zadá rolety do výroby a po uplynutí pár týdnů Vám je doveze a rovnou i namontuje.

Na Vás je si vybrat barvu, aby rolety ladily s fasádou nebo střechou bytu či domu. Základní výběr barev je poměrně široký – bílá, světle a tmavě hnědá, stříbrná a antracit. Pokud byste si i přesto nevybrali, je možné si připlatit a vybrat si z RAL vzorníku. Lamely bývají ve většině případů hliníkové. Dále je na výběr způsob ovládání rolet, a to buď manuálně popruhem, klikou nebo elektrickým pohonem včetně dálkového ovládání. Pokud Vás obtěžuje létající hmyz, je možné sehnat i rolety s integrovanou sítí proti hmyzu. Takže vše pro Vaše pohodlí a odpočinek.

Předokenní rolety (2)

Ať už teprve stavíte, nebo plánujete rekonstrukci domu či bytu, ale také chalupy či chaty, určitě by tyto rolety neměly utéct Vaší pozornosti. Navíc nejsou zapotřebí žádné stavební úpravy, a dokonce ani není nutná výměna oken. Výhod je spoustu a výsledek bude určitě stát za to. Tak s chutí do toho a půl je hotovo.