Vsbsu

Peníze jsou důležité coby poukázky, za něž lze něco užitečného dostat. Ovšem to jedině tehdy, když se jim důvěřuje a někdo je ochoten je za něco přijmout.

Pronájem dodávek

Dodávky jsou svojí univerzálností nejlepší auta své doby. Veškeré firmy, průmysl a další společnosti mají ve svém vozovém parku nespočet těchto vozidel a nemohou si je vynachválit. Využívají se dennodenně a firmy na ně nedají dopustit. Pokud však potřebujete něco odvést a nemáte svojí dodávku, je ta nejlepší možnost sáhnout po pronájmu. Půjčovna dodávek, Vám zajistí výběr z mnoha druhů a rozměrů nejrůznějších druhů.

půjčovna (3)

Tato půjčovna Vám nabídne vozy jako je Peugeot Jumper, Boxer, či Tranzit. U každého vozu jsou rozepsány podrobné informace o jeho rozměrech, či celkové výbavě. Těšit se můžete na hodinové sazby, které jsou rozepsány již od jedné hodiny až po měsíční pronájem. K vidění jsou zde také rozměry aut a o víkendech jsou poskytovány speciální cenové nabídky. Všechny dodávky je možné řídit s řidičským oprávněním B.

půjčovna (3)

Pokud si dodávku zapůjčíte, můžete se těšit na služby, které jsou započítané v ceně. Mezi takové služby patří tažné zařízení, dálniční známka pro Českou a Slovenskou republiku, neomezený počet kilometrů, možnost přistavení vozidla k domu, 24 hodinová podpora a možnost ježdění po celé Evropské unii. Po domluvě lze také domluvit přistavení vozidla. Po každém vrácení jsou vozy prohlíženy, aby nedošlo k poruše během pronájmu. Zdarma si lze také pronajmout rudl, či zapůjčit navigaci, se kterou dojedete vždy do zdárného cíle. Všechny vozy podléhají také pravidelným servisním prohlídkám. Objednávku lze udělat jednoduše na webových stránkách, nebo telefonicky.

Pokud tedy přemýšlíte, jak rychle a bez starostí dopravit materiál na stavbu, nebo jak rychle převést velký nábytek, tak sáhněte po pronájmu. Zaručeně se Vám nabízené služby budou líbit a určitě je doporučíte i svým přátelům a rodině. Proto neváhejte a vždy, když se dostanete do vážné situace, tak se obraťte na pronájem.