Vsbsu

Peníze jsou důležité coby poukázky, za něž lze něco užitečného dostat. Ovšem to jedině tehdy, když se jim důvěřuje a někdo je ochoten je za něco přijmout.

Zábavná stránka 9GAG

Humor je v životě velmi cenná věc, a proto bychom si ji měli vážit. Jestli se chcete opravdu zasmát, tak se rozhodně podívejte na úspěšný projekt 9GAG.

Zábavná stránka 9GAG

Humor léčí

Tato stránka není až tak moc známá, a proto si ji pojďme blíže představit. Hlavním principem je, že každý uživatel tu může nahrát obrázek či fotku, jenž má většinou zábavnou tématiku. Tento projekt je tu s námi už docela dlouhou dobu, protože vše vzniklo už roku 2008. V dnešní době stránka dosahuje čísla 2 miliardy zhlédnutí, což už je skutečně velmi hezké číslo. Jestliže máte smysl pro humor, tak si tu užijete spoustu zábavy, a proto tuto stránku rozhodně navštivte.

smích lidí

Kromě klasických obrázků jsou tu i pohyblivé, což známe pod názvem GIF. Je tu možnost i spousty dalších různých formátů obsahu, protože tento web umožňuje jejich vložení. Nalezneme ti několik sekcí, což nám zajistí, abychom si mohli příspěvky různě třídit a najít obsah, který nás bude opravdu bavit. Máme tu tři sekce, přičemž v sekci s označením Fresh jsou ty nejnovější a řadí se podle hlasování od samotných uživatelů, kdy ty nejlepší jsou na předních příčkách.

Uložení obrázků a videí

Již při otevření tohoto webu se Vám zobrazí spousta vtipných příspěvků, a proto je velmi jednoduché si tu užít zábavného obsahu, přičemž záleží také na jeho kvalitě a jakou práci si s příspěvkem dal práci autor, protože ne všechny vtipy vypadají dobře, když jsou vypracovány třeba v programu malování. U předních příček to rozhodně nehrozí, a proto se stačí posadit a užívat si zábavy. Pokud se Vám nějaký příspěvek opravdu zalíbí, tak není problém jej sdílet dál třeba svým kamarádům, aby se pobavili také. Kromě sdílení si můžeme příspěvky také stáhnout, i když to to samotná platforma neumožňuje. How to download video from 9GAG https://youtubedownloader.cz/9gag-video-downloader je otázka, na kterou je snadná odpověď.

stažení souboru

Protože právě tato stránka umožňuje velmi snadné stažení různého obsahu z projektu 9GAG. Takto jej budete mít bezpečně uložený a nemusíte se bát, že by jej z internetu tvůrce stáhnul, nebo se přihodilo něco jiného. Takto se můžeme k oblíbeným příspěvkům kdykoliv vrátit.