Vsbsu

Peníze jsou důležité coby poukázky, za něž lze něco užitečného dostat. Ovšem to jedině tehdy, když se jim důvěřuje a někdo je ochoten je za něco přijmout.

Zubař je nedostatkové zboží

Všichni by o své zuby měli pečovat bez rozdílu
Bohužel o své zuby se pravidelně a pečlivě stará jen velmi malé procento lidí. Potom se diví, že mají zubní kazy, paradentózu, jejich dech nevoní dvakrát hezky, a celkově nejsou se stavem svého chrupu vůbec spokojení. Pokud to člověk nechá dojít opravdu daleko, stav jeho zubů se rychle zhoršuje, a je třeba vyhledat zubního lékaře. Jenže v republice je jich velký nedostatek, a většina z nich už nové pacienty bere jen velmi zřídka. Lépe na tom nejsou ani zubní pohotovosti, často tam lidé čekají na ošetření i několik hodin.

zubní ordinace

Není jednodušší problémům předcházet, než je potom složitě řešit? Léčba zkažených zubů je velmi drahá, a přitom preventivní prohlídky platí pojišťovna, nebo stojí oproti zachraňování zubu doslova pár korun. Zubař v Praze clinicplus není o nic lepší. Člověk by řekl, že v hlavním městě nebude takový problém zubaře sehnat, ale opak je pravdou. Nicméně pokud nějakého hledáte, máte štěstí. Naše klinika pořád nové pacienty přijímá.

Tým mladých lékařů
V klinice pracují mladí lékaři s dokončeným lékařským vzděláním, a najdete tu i dentální hygienistku. K té by měly vaše kroky směřovat první, protože vám dokonale vyčistí zuby, a lékař vás tak snadněji prohlédne. Nemusíte čekat, než se někde uvolní místo, a zaregistrujte se u nás. Objednat se můžete na našem webovém formuláři.

zubní ošetření

Pravidelnou péčí o zuby doslova ušetříte, a přitom stačí tak málo. Začněte hygienou, kde vám naše hygienistka zbaví zuby plaku, zubního kamene a nečistot od jídla a pití. Uvidíte, že vaše zuby budou hned vypadat lépe. Pokud máte zuby v pořádku, mžete u nás absolvovat třeba bělení, abyste měli dokonalý široký úsměv, za který se nebudete muset stydět. Naše klinika má pobočky na třech místech, není problém si vybrat tu, která vám bude vyhovovat. Vaše zuby si bereme na starost.