Vsbsu

Peníze jsou důležité coby poukázky, za něž lze něco užitečného dostat. Ovšem to jedině tehdy, když se jim důvěřuje a někdo je ochoten je za něco přijmout.

Jak být sama a šťastná

Umíte být šťastná i bez muže?

Přiznejte si sama, jestli dokážete být šťastná sama se sebou, i když zrovna nemáte partnera. Mnoho žen to totiž nedokáže a možná sama patříte mezi ně. Myslí si totiž, že největší životní štěstí naleznou právě u partnera, takové štěstí, které si sama sobě dát nemůže. Ale je to omyl, který si spousta žen myslí. Možná jste už slyšela o tom, že si nejprve musíte štěstí najít u sebe a teprve poté vám ho může dát muž. Zřejmě to považujete za klišé, ale je na tom skutečně mnoho pravdy.

woman-570883_640

Jak můžete chtít po muži, aby vám přinesl mnoho štěstí a lásky, když sama nemáte představu o těchto pojmech, v jakých rozměrech o nich máte uvažovat a když si je sama nedokážete dát? Když si sama sebe neumíte vážit, mít se ráda a být šťastná sama, partnerovi nebudete mít co nabídnout. Není právě ten důvod, že nikoho nemáte takový, že máte málo sebevědomí a neustále se shazujete sama před sebou? To je znamení toho, že se nemáte ráda a nejste spokojená a muž určitě nebude vyhledávat ženu, která není ani trochu sebevědomá a nenalezla u sebe štěstí.  

Jak se naučit být šťastná?

Pokud jste až dosud lpěla na myšlence, že nejde být šťastná bez partnera, bude to chvíli trvat, než se naučíte být šťastná i sama se sebou. Můžete to mít hodně zakořeněné ještě z dětství nebo z vašeho okolí, kdy vidíte kolem sebe samé šťastné páry a vy se pak zoufale snažíte hledat také někoho k sobě. Především nesmíte být zoufalá. Se zoufalstvím nikdy nenaleznete štěstí ani pak polovičku k sobě. Vše co byste dělala společně s partnerem, můžete dělat i s chutí sama nebo s jinou blízkou osobou.

yoga-2587066_640

Nejdříve je důležité naučit se dělat věci skutečně sama a to s radostí. Najděte si proto nějaké aktivity a koníčky, co vás budou činit šťastnou a zamilujete se do nich, že je budete chtít dělat pravidelně. Je dobré začít například tancem, jógou, během, venčením psa, kreslením či pěstováním rostlin. Uvidíte, že alespoň jednu činnost si natolik oblíbíte, že ji budete ráda dělat i sama. A to je důležitý začátek pro to, abyste začala vnímat štěstí i ve chvílích, které patří jen vám. Když je člověk dlouho sám, tak si na samotu jistě zvykne, ale nešťastný může být klidně i několik let, když se nenaučí si tu samotu i užívat.

 

4/5 - (1 vote)