Vsbsu

Peníze jsou důležité coby poukázky, za něž lze něco užitečného dostat. Ovšem to jedině tehdy, když se jim důvěřuje a někdo je ochoten je za něco přijmout.

Stěhovací firmy

Potřebujete se přestěhovat? Dnes máte možnost si najmout stěhovací firmu, která vám jednoduše a pohodlně přestěhuje váš nábytek a vaše věci do nového bytu.
 lepenková krabice
Služby stěhovací firmy
Stěhovací firma vám může velice usnadnit stěhování. Většinou člověk nemá možnost přestěhovat si všechen nábytek a věci, to vše vám může odpadnout. Stěhovací firma vám mnohdy poskytne i obalový materiál do kterého vám věci zabalí nebo si je můžete zabalit sami a nachystat pro stěhování. V klasické nabídce je samozřejmostí, že vám veškeré věci odnesou do auta, stejně jako nábytek. Když dojedete na místo, tak vám veškeré věci vynesou do příslušného patra, dokonce vám ho mohou postavit na místo, kam si přejete. Většinou již u objednávky si zvolíte veškeré parametry. Zadáte velikost bytu a podle toho se automaticky nabídne cenová kalkulace. Dále si můžete zvolit, jestli chcete poskytnout i krabice na věci. Případně jestli je to v rámci města nebo mimo město. Počítejte s tím, že pokud to bude mimo město, tak si připlatíte peníze za každý kilometr.
 přenos krabic
Cena
Cena se pohybuje vždy od velikosti bytu. Průměrná cena takové služby je od 4 000 Kč do 6 000 Kč. Zde záleží samozřejmě také na různých firmách a na velikosti bytu a doplňkových služeb. Pokud si zvolíte obalový materiál, připlatíte si také. Navíc záleží, v kterém patře máte byt a jestli je tam výtah. Pokud v domě výtah není, tak si opět připlatíte (pracovníci musí nosit věci bez použití výtahu, to je dražší). Cena také záleží na velikosti auta pro stěhování a počtu pracovníků (opět si zvolíte při objednávce nebo podle velikosti bytu je automaticky nabídnuto). Celková cena je tedy pro vás daná, ale může se změnit. Některé firmy nabízí i možnost, že vám pošlou pracovníka, který se podívá, kolik je nábytku a jak je byt velký.
 vyhozený nábytek
Pokud hledáte solidní firmu na stěhování, tak se podívejte na recenze na internetu. Lepší než se nosit s nábytkem a zařizovat si auto je najmout si stěhovací firmu. Sice si připlatíte, ale nemusíte se opravdu namáhat. Říká se, že stěhování je vždy nepříjemná a proč si tedy neusnadnit práci.

Nezařazené